Різноманітний догляд

Знайомство з SOFRI Energy cosmetics

Хочу вас познайомити з австрійською маркою SOFRI energy cosmetics. Вперше я застосувала їх продукти минулого року, у їх концепті натуральність, природність, та колір. Я не веган, та хочу сказати, що 90% їх продукції – веган. Я хочу представити вам крем для рук з екстрактом Алое Вера, Коферментом Q10, та UV – фільтром.

dsc_0005

Якісна косметика без мінеральних масел, алюмінію та парабенів, без випробування на тваринах. Це марка яка поважає природу та тварин.

dsc_0007dsc_0008

Мені подобається, що вся продукція така кольорова, поєднана з природою. Чому я вирішила написати про цей крем для рук? Тому що коли я його застосувала, я побачила дещо… Крем виглядає елегантно, та поєднаним з кольорами природи, наприклад нагадує мені лавандові поля. А коли я роздивилась крем, то він став для мене таким…мімішним! Якщо подивитись, то видно малесенькі бульбашки повітря. Це надає почуття невагомості,  запах дуже приємний.

Їх сайт ви можете подивитися тут на англійській мові. Нажаль їх продукцію неможливо замовити до України, та я сподіваюсь що це з часом стане можливим, або запитайте знайомих або друзів, щоб вони вам привезли. Тобі сподобалося знайомство з Sofri energy cosmetics?

2 Replies to “Знайомство з SOFRI Energy cosmetics”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.