Подорожі

Schloss Seehof – баварський палац мрій

Schloss Seehof

Schloss Seehof

Чи ви вже бачили чи чули про Schloss Seehof? Частіше усього я просто забуваю написати про місця де я проводжу казкові прогулянки. Цей палац знаходиться у Баварії, недалеко від Бамбергу. Тому якщо ви будете поблизу, залюбки можу організувати зустріч.

Рекомендую гуляти тут в будні дні, тому що на вихідних багато автобусів з туристами. Тут я ловлю натхнення, гуляючи навіть по 5 годин.

А ще, тут прекрасно у різну погоду, свіже повітря, та повне поєднання з природою. Кожного разу нові думки, та кожного разу всеодно я думаю, що багато років тому, хтось зустрічав тут гостей, зустрічав світанок та захід сонця.

А ще завжди дивно думати, скільки разів я вже тут була. Коли ти вже не відчуваєш себе туристом, коли ти тут просто заради прогулянки.

Вже дуже багато разів бачила весілля. Так так… Весілля тут дуже часто. А також декілька разів на рік тут проводять вечірні музикальні вечори, на який ми плануємо потрапити цього року. Вражаюче містечко, чи не так?

Вирішила не годувати вас історичними фактами, тому краще надихайтеся фото.

Офіційна сторінка тут.

Адреса:

96117 MEMMELSDORF

Restaurant-Café Schloss Seehof
Schloss Seehof 14
96117 Memmelsdorf

Schloss Seehof

Schloss Seehof

Schloss Seehof

Schloss Seehof Schloss Seehof Schloss Seehof

Також ви можете тут випити каву чи перекусити. На вихідні краще резервувати місця, особливо якщо з вами багато людей. Я ніколи не резервувала, нам завжди щастило з місцями. Тим паче ми тут не для того щоб поїсти, тому кава для настрою, та щось солоденьке. Вибір не 100 сторінок, але я думаю що вистачить усім.

Сподіваюсь фото вам сподобались. Чи хотіли б ви відвідати цей палац? Чи може зіграти весілля? Чи просто зробити фотосесію на пам’ять?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.