Догляд за шкірою обличчя

Lush – Oatifix, Dark Angels, Mint Julips, Tooth Fairy

lush

Lush

Будуть фото, а писанини взагалі не буде. Літній режим блогу.

Lush спробувала вперше та дуже задоволена.

Маска Oatifix

Якби я роздавала зірочки, ця маска отримала би 3 зірочки. Вона дісталась мені у подарунок до замовлення, тому я всеодно задоволена. Задоволена можливістю спробувати. Найбільше що мені не подобається в цій масці, її неможливо залишити надовго. Бо вона засихає, та потім неприємно її відколуповувати від шкіри.

oatifix

Dark Angels

Dark Angels це та ще цяця. На вигляд мені здавалось що дуже тверда цяця, але це тільки на вигляд. Потрібно узяти шматок та додати води. Мені дуже подобається такий формат. Дуже економне використання. Як і маска дуже швидко засихає, але я додаю води час від часу.

dark angels

Скраб для губ Mint Julips

На смак просто дивовижа! Давно хотіла скраб для губ, мені дуже сподобався, але це не дуже для мене. Я забуваю про нього, та мені здається що цієї скляночки вистачить на півроку, але час придатності вийде раніше. ЗІ своїми прямими обов’язками справляється дуже добре. Тому я не відмовлюсь від ще однієї скляночки пізніше.

mint julips

Зубна паста Tooth Fairy

Мені незвично було замовляти зубну пасту у форматі……пудри. Перше використання було не дуже, через незвичний смак, навіть здавався смак гидким. Але зараз користуюсь біля 2 тижнів і не хочу повертатись до звичних паст. Паста дуже економна, незважаючи на свою “пудряність” піниться вона набагато краще ніж звичайні пасти. Мені здається що вона також відбілює зуби. Хочу спробувати також інші пасти Lush.

lush lush

Lush мені дуже сподобався. Маска мені не дуже пішла, але загалом я хочу ще. А що рекомендуєте ви? Якщо ви взагалі не в курсі, офіційний сайт тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.