Beauty Бокси

Juvenilis подарунок для себе Травень 2018

Подарунок для себе

Подарунок для себе…

Хочу розповісти про мій недавній beauty бокс. Чи ви любите бокси? У назві я написала “подарунок для себе”, бо бокси зазвичай і є подарунками для себе. Вам часто дарують beauty бокси? Мені якось ще ніхто не подарував. Тому мені захотілось написати про подарунок для себе.

З Juvenilis я завжди задоволена. Кожного разу я радію цим коробочкам. Цього разу я чекала 3-4 місяці на коробочку, бо їх не було у продажі. Хоч і буває що декілька місяців її немає у продажі, але коли вона з’являється, то 3-4 різних. Я завжди замовляю одну, а потім пізніше ще одну, якщо дуже хочеться, то ще одну, поки вони не закінчаться…

Подарунок для себе – вміст

  • Muskanadent – аюрведична зубна паста – 19€

  • Luvos – бальзам для рук – 7,99€
  • Hübner – бальзам для очей – 17,49€
  • Malu Wilz – червона матова помада – 13,50€
  • Klapp – денний & нічний крем з гіалуроном – 48,13€
  • Biodroga – “Золота ікра”, сяйво та анті ейдж, нічна сироватка – 57,40€

Бальзам для рук, бальзам для очей, та помада повні розміри. Інші пляшечки по 20 мл. Якщо подивитись ціни, вмістом я задоволена.

Сама коробочка коштує 12,99€ + кошти на поштове відправлення. За таку ціну я отримую коштовні засоби. Чи ви згодні, що непросто купити дорогий крем, а він може не підійти, чи викликати алергію.

Минулого разу я купила тональний крем завдяки цій коробочці. Був тестер 5 мл, якого мені надовго вистачило, та завдяки цьому тестеру шкіра “скоштувала” тональний крем, та сказала ТАК.

Подарунок для себе

Malu Wilz

Malu Wilz мені подобається не завжди. Це дуже хороший та якісний виробник, але якщо я щось шукаю, перший вибір буде не Malu Wilz.

Klapp

Тут слова майже зайві…

Низькомолекулярна гіалуронова кислота, високомолекулярна гіалуронова кислота, ліпосомальна інкапсульована гіалуронова кислота, масло виноградної кісточки, масло жожоба, сквалан, вітамін Е

І це тільки частка вмісту. Про Klapp багато говорити не буду. Тому що я завжди радію, якщо мені потрапляється щось від цього виробника. Я вже спробувала багато боксів, але Klapp тільки тут, майже у кожній коробочці.

Усе що ви знайдете у боксі можете купити на сайті Juvenilis. Juvenilis ніколи не робить рекламу своїм боксам, бо на першому плані це онлайн магазин.

Biodroga

Не хочу повторюватись, тому читайте попередній пункт. Biodroga також відноситься до моїх улюбленців, які потрапляються в цьому боксі.

Чи вам подобається такий подарунок для себе?

Подарунок для себе

 

4 Replies to “Juvenilis подарунок для себе Травень 2018”

    1. Дааа, чтоб мы делали без подарков?) Иногда надо себя радовать) Живем ведь один раз)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.