Мода

Coachella inspired

Таку подію важко забути. Мабуть протягом року дизайнери та візажисти шукають вишукані образи. Як вже помітно, кожного року цяточки на обличчі, блискітки, лінії нових форм, та куди ж без квітів та прикрас.

Та мені здається, що кожного року все більше і більше “роздягаються”. Якщо кілька років тому для мене Coachella нічого не означала, та я не зовсім пам*ятала образи, то зараз вони мене надихають.

В образах відчуття легкості, “відпустки”, поєднаності з собою. А також мушу додати – сміливості. Жінки виглядають як амазонки. Чи ви згодні з цим?

В мене складається думка, що справа вже не в музиці як раніше. Звісно це велика публіка, та інша атмосфера, та вигляд набагато важливіший. Хто перший з*явиться у якомусь журналі? А може і на головній сторінці.

Зараз мені спав на думку фестиваль Burning man. Там майже усі повністю роздягнуті. Також це дещо інший формат фестивалю. Якби мені дали вибрати… Важко сказати, та мабуть Burning man  ближче до мене. Це фестиваль мистецтва, мені дуже важко описати, бо колись я побачила фото з цього фестивалю, та в мене одразу полізли думки. Це якась перезарядка натхнення.

Burning man

Nom de Plume

A dancer from San Francisco who calls herself Ka appeared at Burning Man 2012 in a breathtaking full-body outfit made almost entirely of feathers.

Танцівниця з Сан-Франциско називає себе Ка, з*явилася на фестивалі у 2012 році у захоплюючому одязі, який майже весь складався з пір*я.

Чи ви здогадались що я вам хочу цим сказати?

Burning man vs Coachella

Burning man як він є… Пізніше я вам покажу більше для порівняння. Але за першим кадром, ви мабуть помітили різницю, що  Coachella це як глянцевий журнал. Який показує ідеальність життя, ідеальні жінки, та…важко не помітити – ідеальні фігури. Burning man це як життя звичайних людей. Може людина і не ідеальна, та вона приймає участь. Якби тільки супермоделі ходили на фестивалі, то було б якось сумно 😀

Photo by @brenda_ac | Angel sighting. | #burningman #brc #blackrockcity

Ein Beitrag geteilt von Burning Man (@burningman) am

Кожного року тема фестивалю змінюється.

А тепер декілька натхнянок з Коачелки.

coachella land 🦋

Ein Beitrag geteilt von madison beer (@madisonbeer) am

 

2 Replies to “Coachella inspired”

    1. Попасть бы туда) И сделать свои фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.