Мода

Baraballerina. Історія сучасної попелюшки

baraballerina

Baraballerina та попелюшка

Усі ми знаємо історію попелюшки. Яка мріяла про принца та чарівно потрапила на бал. У попелюшки була неймовірна сукня, та кришталеві туфельки. Оскільки попелюшка поспішала, то загубила свою кришталеву туфельку. Тоді у неї не було балеток від Baraballerina!

baraballerina

Про бренд

Балетки Baraballerina були створені у Стокгольмі, у кінці 2016 року. Така цікава історія, яка мене зворушила. “Бара” та “балерина” дослівно означає “тільки балетки”.

Зараз є 3 кольори:

  • біло-блакитні
  • чорно-бежеві
  • чорно-рожеві

Пізніше Baraballerina планує порадувати нас різноманітністю кольорів. Я обрала чорно-бежеві, бо це для мене універсальний колір.

Чому я почала з попелюшки? Тому що я одразу подумала про попелюшку коли побачила балетки. Іноді усі ми попелюшки, бо хочемо виглядати на висоті, та підбори стомлюють нас.

Так незвично тримати балетки у золотенькому чохлі. А також вони надзвичайно зручні, я дуже люблю балетки, та іноді вони такі жорсткі. Усі знають відчуття “нового взуття”, радісний момент коли в тебе нове взуття, але півгодинки та ви хочете заховати це взуття подалі. Цього позбавила нас Baraballerina, бо вони дуже м’якенькі. А що може бути кращим за зручні та стильні балетки? Це секрет та родзинка бренду – зручні та стильні балетки. Я і досі здивована які вони м’які!

 

baraballerina

baraballerina

Я дуже чекаю на нові кольори, бо можу від себе сказати, що ніколи не зустрічала такі зручні та стильні балетки. Після прогулянки не було відчуття стомлених ніг. Тому балетки дуже швидко стали моїми улюбленцями серед всього взуття що в мене є.

baraballerina

baraballerina

Також хочу привітати бренд, бо сайт тепер на англійській мові! А також бонус для усіх країн – вже цього місяця доставка буде безкоштовною! Мій пакунок був в мене вже через кілька днів. Сподіваюсь ваше замовлення прийде так само швидко!

Дуже дякую за вашу увагу! Усім приємного дня, та нових балеток!

Коротко про мій образ:

  • Балетки baraballerina
  • Сумка Laura di Maggio
  • Окуляри Asos
  • Jeggins Dorothy Perkins
  • Блузка Vero Moda
Замовлено на yoox та zalando.

 

12 Replies to “Baraballerina. Історія сучасної попелюшки”

    1. А я кросівки взагалі не люблю)) Тому завжди шукаю більш зручну, але гарненьку альтернативу))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.