SEO поради

Інстаграм та “Shadowban”. Поради що робити

Інстаграм та “Shadowban”

Чи ви чули вже про Shadowban? Якщо ні, хочу вам розповісти, чому останнім часом активність на інстаграм дуже низька. Я ніколи не користувалась ботами, та не сиділа по 20 годин, щоб лайкати та фолловити усіх підряд, та всеодно потрапила під цей загадковий Shadowban! Час від часу мій інстаграм дуже активний. Коли я була у відпустці, викладала дуже багато фото кожного дня. А потім у моєму інстаграмі була тиша… Ось мабуть тому інстаграм і блокує мої фото.

Як же швидко перевірити свої фото?

Тут інстаграм хитра лисиця… Якщо ви будете шукати свої фото за будь-яким хештегом, то звісно ви побачите свої фото. Тому я вам пропоную, щоб ваша подруга чи друг відписалися від вас, та пошукали фото за будь-яким вашим тегом, який ви використали. Я іноді використовую дуже рідкісні хештеги, та і не могла подумати, що мої фото будуть заблоковані. Ось наприклад хештег #уполонітіней… Досить рідкісний хештег у інстаграмі. Здається зараз за цим тегом, у мене тільки одне фото. Тому активність в інстаграмі і падає, бо тільки ваші підписники можуть бачити ваші фото. А ті хто на вас не підписаний, вони просто не мають змоги вас знайти. Останнім часом я викладаю фото без тегів, та отримую більше лайків. Ось тому я розпочала пошуки, що відбувається у інстаграмі. Такі хештеги як #selfie #instapic #f4f #l4l зараз краще не використовувати. Досі не розумію чому деякі мої фото заблоковано, бо хештег #уполонітіней чи #створюйтемоментиразом, використовуються дуже рідко.

Взагалі я майстриня писати теги які ніхто не використовує 😀

Перевірка за допомогою сайту

Інстаграм

Якщо ви не хочете втягувати подруг чи друзів, я знайшла сайт, за допомогою якого ви дізнаєтесь чи заблоковані ваші фото. Але працює тільки на фото з тегами.

shadowban.azurewebsites

Не хвилюйтесь, це ніякий не спам. Так я контролюю свої фото, та й завдяки цьому сайту дізналась що мої деякі фото було нажаль заблоковано.

Ох цей Інстаграм, як же вийти з Shadowban?

 • Тимчасово перейти на приватний профіль (якщо у вас профіль компанії)
 • Тимчасово викладати фото без тегів, або не використовувати популярні теги
 • Повідомити про проблему у інстаграм (у кожного є така можливість, я вже повідомила)
 • Зменшити активність у інстаграм
 • Якщо ви використовуєте боти – припинити (автолайки, автокомментування, чи що там ще є?)
 • Видалити усі теги з останніх фото (як зробила я)
 • Видалити теги з коментарів, якщо ви пишете теги у коментарі
 • Змінити опис вашого профілю
 • Змінити пароль
 • Якщо у вас стоїть коротке посилання, видаліть, або просто напишіть ваш сайт як я – artgardo.com

Звісно це не вихід видаляти теги з усіх фото, я видалила лише з кількох останніх. Не маю уявлення коли Інстаграм став блокувати фото, але фото які я викладала кілька місяців тому не заблоковані. А нові одразу блокуються.

SFS чи ні?

Я приймала участь всього 3 рази, тільки у друзів. Та якщо бачу фото СФС, не підпишусь… Мені траплялись такі фото, у підписі часто було таке:

Мої любі підписники, зненацька впала активність, а давайте СФС??? Звісно ви повинні зробити репост будь-якого фото, та написати про мене кілька слів…

Ось це завжди мені “подобається”… Чого писати? Що писати? Навіщо? Звісно кожен напише щось красивеньке, бо хоче потрапити у результати СФС… Активність впала, та за допомогою підписників, вони намагаються її втримати. Навіть сумно, бо може у вас і красиві фото, та на першому плані СФС – підняти активність…не вашу активність…

Актуальний алгоритм інстаграм

Ой як же мені хочеться сказати що я його знаю! Частково він нам відомий. Shadowban було розроблено щоб припинити ботів. Це дуже добре, та більшість людей потрапила під хвилю через активність. Мені дуже подобається інстаграм, та нажаль дуже багато сторінок які купили собі підписників. Та ще сторінки де під кожним фото – Yay or No? Такі сторінки тільки погіршують інстаграм.

Сподіваюсь вам допоможуть мої поради.

Підтримайте український блог, буду вдячна якщо ви залишите лайк на Фєйсбуці чи у Блогловін, або поділіться порадами з друзями 🙂 Дякую, що читаєте!

7 Replies to “Інстаграм та “Shadowban”. Поради що робити”

 1. угооо, я навіть і не знала за цей shadowban! але мені так не подобається, коли автори сторінок пишуть, що “активність упала”))) по типу: “лайкайте мене ще! мені мало!”)))

  1. Я навіть не уявляла що мої фото заблоковано(( Це випадково, ну ось хто буде викладати фото за тегом створюйтемоментиразом?))) Ботами я взагалі не користувалась)) Але останнім часом я дуже активна)) Мабуть тому і блокують. СФС розчаровує(( Я відписуюсь, бо тут починається – напишіть чому вам подобається мій інста. Багато людей дуже полюбляють себе)) Я приймала участь у СФС тільки у друзів)) Щоб підтримати, і про друзів є що сказати))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.