Січ 242018

Інстаграм алгоритм 2018 як не потрапити в бан

Інстаграм алгоритм 2018 як не потрапити в бан

Інстаграм алгоритм 2018

Минулого року я вже писала як не потрапити в бан, та як перевірити, чи відображається фото за тегами, читайте тут.

Зараз пишу для вас новий Інстаграм алгоритм 2018, тому я хочу розповісти чого краще запобігати.

#Хештеги

Взагалі я розчарована у хештегах. Понад 100к тегів заблоковано остаточно чи на деякий час. Більшість тегів використовується просто так, навіть якщо фото зовсім не підходить. Тому пошук за тегами це марна втрата часу. Зараз я пишу декілька тегів, чи взагалі 0. Звісно це впливає на активність (зменшилась кількість лайків) , але також впливає на статистику у позитивному сенсі.

Коментування

Якщо раніше коментування приносило активність до профілю, зараз так само як і хештеги деякі коменти заблоковані. Тому такі коменти як:

  • I like you
  • Very nice
  • Nice shot
  • Very beautiful

не сприймаються інстаграмом як активність…

Зараз я обмежила коментарі на своїй сторінці, коментувати можуть тільки підписники та люди на яких підписана я. Бо зараз коментарі це як масфоловінг… Найкращі коментарі – коментарі від підписників.

Групи для коментування та лайків

Якщо минулого року це була новинка, та усі коментатори стали організовувати такі групи, то зараз інстаграм сприймає таку активність неприродною. Я була в такій групі, на початку цього року, та вийшла дні через 3. Бо мої фото стали потрапляти в бан.

Liketime…

Підпишіться, відлайкайте останні 5 моїх фото, залишайте улюблені смайли, запрошуйте друзів та відлайкайте 3 профілі перед вашим коментом… Я таке на своїй сторінці не роблю. Це для тих хто занадто себе любить. Бо після цього лайктайму вони будут з’являтися у стрічці підписників. Тут навіть неважливо що більшість коментів тільки смайли. Окрім цього вибачте, але такі профілі здаються нецікавими та з дивною активністю, бо майже кожне фото набирає більше лайків ніж сума підписників.

Факти

Чи ви знали що спершу інстаграм показує тільки для 10% ваш новий пост. Якщо його не пропускають, та він набирає популярність, то його бачить більша кількість підписників.

Історії підвищують активність. Раніше в мене майже не було історій, але після того як я їх стала використовувати, стало краще відслідковувати хто стежить за вашим інстаграмом.

Щодо функції підписки на нове фото я скептична. Не хочу вимагати підписників, щоб вони отримували повідомлення про мої нові пости. У кожного різна активність, і такі повідомлення можуть набриднути. Це як електронна пошта, я не дивлюсь кожен лист окремо, а сортую пошту коли в мене біля 20 листів. Хто хоче діставати телефон кожні 5 хвилин бо хтось щось знову опублікував….

Якщо вам хтось дійсно подобається, намагайтесь не пропускати фото, бо потім у вашій стрічці не буде фотографій від цієї людини.

Як уникнути рекламних постів

Це не дуже до теми алгоритму, але мене бісить реклама! Раніше я відмічала що це неактуальна реклама, або набридлива, та потім стало ще більше реклами у стрічці. Тому не лайкайте рекламу взагалі, та не відмічайте актуальна/набридлива. З часом її стане менше. Якщо бачите у стрічці рекламу яку ви вже лайкнули, прибиріть лайк.

Хоч в мене зараз не найкраща активність в інстаграм, але я задоволена відслідковувати як відписуються магазини, масфоловери чи ті хто сподіваються на взаємну підписку. Ми живі люди, і повинні жити не тільки в інстаграм, з лайками та коментами. Якщо вам сподобався пост про Інстаграм алгоритм 2018, чи є свої думки щодо цього, коментуйте та діліться з друзями.

Зображення з Pixabay

Anna

Відкриваємо Beauty чакри!


Reader Comments

    1. Посмотрим что они еще придумают. Хоть бы не испортили инстаграм. Да и почистили б заброшенные аккаунты, не все ведь удаляют их.

    1. Будет меняться еще много раз. Мне больше нравилось когда лента была хронологичной… А сейчас так… выборочно, если кого-то не лайкнула, пропадет из ленты.

    1. У меня ютуб больше для музыки))) А в инстаграме можно найти вдохновение)) Я там новые банки ищу)))

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Shares
CrestaProject