Тра 032017

Австралійський тріо Хайлайтер Model Co

Австралійський тріо Хайлайтер Model Co

Хайлайтер Model Co

Минулого тижня я писала про хайлайтери та стробінг. Хочу вам розповісти про Хайлайтер Model Co, який в мене зараз.

Там 3 кольори, але мені і одного кольору достатньо. Давайте подивимось на кольори. Я робила фото при денному світлі, та зі спалахом.

Хайлайтер Model Co

 

Нажаль від нього я не фанатію. Текстура в нього занадто тверда, тому виходить так, що захопити можливо замало, чи забагато хайлайтеру, тому виглядає неохайно. Звісно я його використовую, та на це виходить більше часу.

Бронза виглядає какулькою, тому я її використала тільки для свотчів. Model Co рекламує це тріо як зручний та компактний. Я б цей хайлайтер нікуди не взяла с собою, ноу гоу у відпустці. Компактний, та від нього нічого надприродного не дочекатися.

Також бронза має забагато блискіток, тому потрібно уважно наносити хайлайтер. Рожевий при денному світлі має натуральний колір. Світлий нагадує білий та стрібний, чудове шампанське, цей відтінок мені подобається та підходить.

Бачила фото з рекламою цього тріо, так ось ця модель нагадує мені спітнілу леді 🙁 Звісно вона така уся у релаксі, насолоджується що вона на морі (не видно де вона, але я думаю, що на морі) Здається вони занадто захопились хайлайтером. Або вони планували, що хайлайтер купують тільки підгорівші засмаглі дівчата? А коштує ця краса 20-25 €. Я задоволена, що це в мене з бюьті боксу, бо шкода витрачати гроші на таку мініфункціональну цяцю. Та зараз ця цяця плаває на багатьох сторінках ebay, бо більшість незадоволена хайлайтером.

Висновок

Що тут сказати, не хочу дуже ображати хайлайтер, хоч він і не мій фаворит, але іноді я користуюсь рожевим, та шампанським. Але це тільки коли є час! Ось наприклад перед тим як йти на роботу, зовсім не користуюсь цим хайлайтером, бо потребує часу та уважності. Особливо вранці, коли ще дуже мало денного світла, я не ризикую, бо буду як люстра на роботі чи дискокуля 😀

Який хайлайтер у вас? Та улюблений колір 🙂

 

 

Anna

Відкриваємо Beauty чакри!


Reader Comments

    1. Я раньше не пользовалась) Но если цвет подобрать, и им немножко подчеркнуть скулы, то мне нравится)) А выблескивать за 10 км тоже не хочу))

  1. Мне кажется, розовый оттенок можно использовать в качестве теней. Да уж, оттенки совсем не для хайлайта. Я сейчас использую хайлайтер из палетки BH Cosmetics в коллаборации с Carly Byble (палетка теней и хайлайтеров) – очень довольна качеством хайлайтеров и теней!

    1. Текстура вообще мне не нравится. Если спешу куда-то, то лучше не трогать, или если освещение плохое. Потому что он как-то грязновато ложиться, надо внимательно растушевать.

    1. Я також шукаю інший))) Цей в мене не на кожен день)

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Shares
CrestaProject