Кві 292017

Про мрії, підсвідомі мрії, та ніколи не кажи ніколи

Про мрії, підсвідомі мрії, та ніколи не кажи ніколи

Про мрії

В мене все частіше виникають думки про мрії. Раніше я думала, що не зможу купити собі дорогу пудру, чи купити дорогу сумочку. Але з часом всі ці речі починають відбуватися. Я вже понад 10 років хочу на Мальдіви, та Балі. І я вірю що це тільки початок, та це збудеться. Кожна людина повинна мріяти, та вірити у свої мрії. Я вирішила, що кожного місяця буду купувати собі те, що я б не змогла купити раніше. Чому б не подарувати собі щось люксове? Не для того щоб показати людям, а для себе коханої.

Для душі

Я помітила, що коли я купую, те що мені хочеться, мені стає спокійно на душі. Іноді ми потребуємо щось для душі. І нехай це пудра, або зошит який коштує 10 €, кожна річ має свою унікальність. А особливо для вас. Може хтось скаже, що це безглуздо чи гроші на вітер. Та мрії повинні збуватись.

Дорога цяця

Досі пам*ятаю, як в одному коментарі написала, що ніколи не куплю дорогу рідину для зняття лаку з ногтей. Ніколи не кажи ніколи. А може мені захочеться через півроку якусь рідину з блакитними бульбашками, яка коштує 40€ 😀 Я відкриваю себе для усього нового.

Блог – підсвідома мрія чи ніколи не говори ніколи…

Чи ви помічали, іноді ви кажете це цікаве слово “НІКОЛИ”, а через деякий час, або навіть через десятки років, ви робите те, що ніколи не хотіли робити. Ще 2 роки тому, я ненавиділа блоги, та ніколи їх не читала 😀 Я вважала, що це марна втрата часу. Та розповідала кожному, що блоги мене не цікавлять, та я ніколи не буду писати блог 😀 Та ось настав мій час і я створила блог, бо я зустріла цікавих людей за цей час, які пишуть надихаючі блоги. Та блог став моїм мрійливим світом.

Серед друзів в мене є особлива жінка, яка і надихнула мене писати блог. Це був перший блог, який я почала читати, та перший блог, який я читаю регулярно. Блог So far so Sabine це моя порція натхнення. Навіть не думайте що це реклама, ця чарівна жінка відкрила для мене світ блоггінгу. І я їй дуже вдячна! Якби я її не зустріла, може зараз би і не писала про мрії у СВІЙ блог.

Мрійте кожного дня! ♥

Фото з Unsplash

Anna

Відкриваємо Beauty чакри!


Reader Comments

    1. Мої теж не всі)) Але іноді я думаю, добре що якась моя мрія не стала реальною, бо перегоріло))) Мабуть на те вони і мрії, якщо через деякий час чогось перехотілось, це означає що настав час для нової мрії)) Усі наші мрії у галактиці і вона знає яка мрія принесе нам радість 🙂

    1. А еще были случаи, когда хочешь ТЫ, а появляется то что хочешь у кого-то из друзей))) Мечты дразнят)) Я на Новый год записываю чего хочу, и прячу этот лист, в декабре посмотрю что исполнилось)

  1. Мои мечты часто сбываются, но далеко не все)) Главное, не зацикливаться на своих желаниях и отпускать их во Вселенную)))

    1. У меня не всегда над ними контроль)) Если хочется, то обычно приличное время пройдет, пока я отпущу мечту) В основном увы так)

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Shares
CrestaProject