Лют 182017
Альтернатива чіпсам

Чи ви знали, що соняшникове насіння не тільки корисне, та й допомагає у скиданні ваги, а ще заспокоює та знижає ризик багатьох захворювань. Я вже й забула про це антістресове заняття, коли вирішила таки купити ці сімки… Щоб було веселіше дивитися кіно і це моя альтернатива чіпсам та усьому подібному, що не дуже корисно для організму.
Ось деякі корисні властивості:

  • Спершу це заспокоює та притупляє відчуття голоду
  • Впливає добре на шкіру, та сповільнює старіння шкіри
  • Корисні вітамінами А, Д, Б та Е. Вітамін А відповідає за зір, а вітамін Е натуральний антиоксидант. Вітамін Д корисний для наших кісток, а вітамін Б допоможе позбавитися депрессії та недосипання.

Але є і мінуси цього корисного продукту. Не вживати забагато, бо вже 100гр – біля 600ккал. Але багато їх і не з´їсти, бо вони насичують організм дуже швидко. Та не робіть шкоди вашим зубам! Не потрібно гризти насіння як з голодного краю. Це не принесе добра вашим зубам.
Раджу купувати неочищене насіння, в них більше вітамінів. Та зовсім їх не смажити, або зовсім трошки.
Серед мінусів також те, що ніхто не знає у якій землі був соняшник, чи був він “вільним” та ріс без усіляких добавок, чи земля була напихана різною хімією… Тому майте міру.

Щодо себе, можу сказати що в мене були проблеми зі сном, а зараз я сплю як у танку 🙂 І це не один позитивний відгук від мене. Іноді хочеться щось погризти, та не шкодувати організму. Ось і альтернатива, яку знають всі, та не всі її застосовують.
А як ви, любите час від часу погризти соняшникове насіння?

Anna

Відкриваємо Beauty чакри!


Reader Comments

  1. Я никогда не ем чипсы, а вот семечки обожаю. Теперь буду знать, что они еще и помогают в похудении)) хихи, теперь есть отмазка для мужа, чтоб он не подкалывал меня эти семечками))

    1. Меня на чипсы 2-3 раза в год пропирает)) А сейчас у меня настрой на сериалы и фильмы)) И я решила заменить чем-то более полезным)) Главное не переборщить, а то можно вес и набрать, все в меру))

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Shares
CrestaProject